Overzicht van inschrijvingen: bij gewerkt op 29-05-2017.

31 mei tot/met 05 juni 2017

Inschrijven kan via: http://www.entriesonline.nl

Serie  01  Woensdag     31 mei  2017   om 20:00 – 22:30 uur. nog 15 plaatsen.

Serie  02  Donderdag    01 juni  2017  om  20:00 - 22:30 uur. Res. serie

Serie  03  Zaterdag       03 juni  2017   om 10:00 - 12:30 uur. Res. serie

Serie  04  Zaterdag       03 juni  2017   om 13:00 – 15:30 uur.  Vol.

Serie  05  Zaterdag       03 juni  2017   om 16:00 – 18:30 uur. nog 15 plaatsen.

Serie  06  Zondag         04 juni  2017   om 09:30 – 12:00 uur.  Vol.

Serie  07  Zondag         04 juni  2017   om 12:30 – 15:00 uur.  Vol.

Serie  08  Zondag         04 juni  2017   om 15:30 – 18:00 uur.  Vol.

Serie  09  Maandag       05 juni  2017   om 09:30 – 12:00 uur.  Vol.

Serie  10  Maandag       05 juni  2017   om 12:30 – 15:00 uur.  Vol.

 

                                                             1e klasse

20160516_200211

                                                     1e Peter Knijff

  2e Nils Bruning                                                         3e Alex dew Vries

                                                       2e Klasse

DSC_3390-BorderMaker

                                            1e Ronan van der Loo

      2e Leo Kiers                                                     3e Gustaaf Kamphorst

Voor aanvang van de finale 2e klasse moesten Petra Westerhof-hofstee en

Danny Zandgrond   een 9e/10e frame gooien, deze is gewonnen door Danny.

Petra heeft een Bowlingtas gewonnen.

Jeroen Grove is als 25e geëindigd op 7 pins van de Finale 1e klasse

hij heeft ook een Bowlingtas gewonnen.

Deze zijn beschikbaar gesteld door Danny Kamphorst van

www.bowlingshop-apeldoorn.nl

Al deze Winnaars gefeliciteerd namens de Organisatie.

 

Livestream is te volgen via het youtube kanaal van Dutch Bowling TV.

Kijk hier even voor de juiste stream op de betreffende dag en open deze link.

http://www.youtube.com/user/dutchbowlingtv

De uitzending begint zondag om 16.00 uur met Serie 8 en de Finale van de 2e Klasse.

Maandag de hele dag van af 10.00 uur.

Van Harte Gefeliciteerd: Team Deventer Open.

                                    Klasse 1

11147124_897701960293556_7192005090531393341_n

                             1e Ingo Keller

   2e Alex de Vries                      3e  Ellen Jansen

 

                                      Klasse 2

10986656_897392266991192_6603709187978051927_n

  •           1e Gerwin Beuving

2e Dennis Dortmund (dui)      3e Daniël Spee

 

Je kunt Deventer Open 2015 LIVE meekijken via Youtube (HD kwaliteit) en/of Ustream.  Alles is te volgen via www.dutchbowlingtv.nl

@DeventerOpen
Facebook
Archief