Alpha

Overzicht van inschrijvingen: bij gewerkt op 08-09-2018.

Deelnemers per serie 2018, de teller staat inmiddels al op 103.

5 juni tot/met 10 juni 2019

Inschrijven kan via: www.entriesonline.nl 

of via www.mijnNBF.nl  (is nog dicht, gaat pas open na de erkenning)

 

Serie  01  Woensdag      5 juni  2019   om 20:00 – 22:30 uur.  ( nog 23 plek).

Serie  02  Donderdag     6 juni  2019   om  20:00 - 22:30 uur.  Res. serie

Serie  03  Zaterdag        8 juni  2019   om  09:30 - 12:00 uur.   Res. serie.

Serie  04  Zaterdag        8 juni  2019   om  12:30 – 15:00 uur.   ( nog 23 plek).

Serie  05  Zaterdag        8 juni  2019   om  15:30 – 18:00 uur.   (nog 24 plek).

Serie  06  Zondag          9 juni  2019   om  09:30 – 12:00 uur.   (nog 15 plek).

Serie  07  Zondag          9 juni  2019   om  12:30 – 15:00 uur.  (VOL ).

Serie  08  Zondag          9 juni  2019   om  15:30 – 18:00 uur.  (nog 4 plek).

Finale 2e Klasse          9 juni  2019   om +/-  18.30 uur.

Serie  09  Maandag        10 juni  2019   om  09:30 – 12:00 uur.  (VOL).

Serie  10  Maandag        10 juni  2019   om  12:30 – 15:00 uur.  (VOL).

Finale 1e Klasse          10 juni  2019   om +/-  15.30 uur.

Om voor op de reserve lijst stuur een mailtje naar ? w.salomons.ws.ws@gmail.com

DSC_1367 - kopie

1e Dirk Dreyer

2e Christoph Susen                               3e  Peter Knijff

DSC_1347 - kopie

1e Kevin Köseoglu

2e lindsey Paling                                 3e Rianne van Zijp

DSC_1296 a

Mike met de sponsor Las en klusservice Hessel.

DSC_1297

 

 

1e klasse

1e Sven Stegeman(met trotse Oma)

2e Christoph Susen                  3e Mitchell Stinissen

2e klasse

1e Rody van der Poel

2e Anouk Deutekom                     3e Michel Baars

 

Livestream is te volgen via het YouTube kanaal van Dutch Bowling TV. https://youtu.be/OXIebz6fjeI

                                                             1e klasse

20160516_200211

                                                     1e Peter Knijff

  2e Nils Bruning                                                         3e Alex dew Vries

                                                       2e Klasse

DSC_3390-BorderMaker

                                            1e Ronan van der Loo

      2e Leo Kiers                                                     3e Gustaaf Kamphorst

Voor aanvang van de finale 2e klasse moesten Petra Westerhof-hofstee en

Danny Zandgrond   een 9e/10e frame gooien, deze is gewonnen door Danny.

Petra heeft een Bowlingtas gewonnen.

Jeroen Grove is als 25e geëindigd op 7 pins van de Finale 1e klasse

hij heeft ook een Bowlingtas gewonnen.

Deze zijn beschikbaar gesteld door Danny Kamphorst van

www.bowlingshop-apeldoorn.nl

Al deze Winnaars gefeliciteerd namens de Organisatie.

 

Van Harte Gefeliciteerd: Team Deventer Open.

                                    Klasse 1

11147124_897701960293556_7192005090531393341_n

                             1e Ingo Keller

   2e Alex de Vries                      3e  Ellen Jansen

 

                                      Klasse 2

10986656_897392266991192_6603709187978051927_n

  •           1e Gerwin Beuving

2e Dennis Dortmund (dui)      3e Daniël Spee

 

@DeventerOpen
Facebook
Archief